Friday, December 8, 2023
HomePolitikëTakimi në Kombinat/ Meta: Së bashku me qytetarët e gjithë Shqipërisë në...

Takimi në Kombinat/ Meta: Së bashku me qytetarët e gjithë Shqipërisë në rrugëtimin e triumfit të lirisë mbi tiraninë

-

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar foto nga takimi i djeshëm me strukturat e kësaj force në Kombinat.

Meta shkruan se së bashku me qytetarët e gjithë Shqipërisë në rrugëtimin e triumfit të lirisë mbi tiraninë, që po varfëron ekstremisht shqiptarët.

“Së bashku me qytetarët e Kombinatit, Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë në rrugëtimin e triumfit të lirisë mbi tiraninë, që po varfëron ekstremisht shqiptarët.”, shkruan Meta.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts