Wednesday, December 6, 2023
HomePolitikëMeta publikon fotot / Protesta qytetare kundër aferës më të madhe korruptive...

Meta publikon fotot / Protesta qytetare kundër aferës më të madhe korruptive të inceneratorëve

-

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka publikuar në Facebook disa foto nga protesta e mbajtur dje për inceneratorin e Tiranës.

“Fotoalbum nga protesta qytetare kundër aferës më të madhe korruptive të inceneratorëve!”, shkruan ai.

Kujtojmë se Meta ka deklaruar me herët se protesta e djeshme është vetëm nisja, dhe se do të pasohet me të tjera, ndërsa shtoi se nisi pikërisht me inceneratorin e Tiranës, pasi sipas tij skena e krimit aty është flagrante.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts