Thursday, November 30, 2023
HomePolitikëVrasja në Shkodër/ Berisha: Rendi dhe siguria në duart e krimit

Vrasja në Shkodër/ Berisha: Rendi dhe siguria në duart e krimit

-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar me një shënim në faqen e tij në facebook pas krimit të rëndë në Shkodër ku mbeti i vrarë një19-vjeçar.

Rendi dhe siguria në duart e krimit, shkruan kreu demokrat.

Ja postimi i plotë:

Rendi dhe siguria në duart e krimit. Ekzekutimi i radhës në qytetin e Shkodrës!

Në bulevard qëllohet për vdekje i riu 19 vjeçar, Erjon Xhenjo. Vrasësit u larguan si zakonisht, në drejtim të paditur. Duke i shprehur ngushëllime familjes së viktimës dënoj me forcën më të madhe strategjinë e dhunës dhe moton e Edi Rames: Kokën ti hanë njëri tjetrit, si një moto që sjell zinxhir të pandalshëm vrasjesh dhe krimesh.

Zero tolerancë ndaj krimit është dhe do të mbetet moto e PD-së.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts