Saturday, March 2, 2024
HomePolitikëSituata politike dhe aksioni opozitar/ Këshilli Kombëtar i PD mblidhet të...

Situata politike dhe aksioni opozitar/ Këshilli Kombëtar i PD mblidhet të hënën, ja çfarë pritet

-

 

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike, do të mblidhet më datë 26 shtator në orën 17:00.

Sipas raportimeve, do të diskutohet e do merren vendime për aksionin opozitar.

Lajmi është bërë me dije nga kreu i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka.

Njoftimi

Kryetari i Këshillit Kombëtar

Edi Paloka ka njoftuar se ditën e hënë, 26 shtator, ora 17.00, mblidhet Këshilli Kombëtar i PD me rend dite:

– Diskutime rreth situatës  politike dhe vendimarrje mbi aksionin opozitar.

Në këtë kuadër do të shqyrtohet ecuria e procesit të nisur nga grupet e punës në të gjithë vendin për konsolidimin e strukturës së PD.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts