Wednesday, September 27, 2023
HomeSportVllaznia e femrave kërkon kualifikimin historik sonte në Champions

Vllaznia e femrave kërkon kualifikimin historik sonte në Champions

-

Vllaznia e femrave është gati për të shkruar historinë. Kuqeblutë luajnë sot ndeshjen e dytë përballë ekipit të Vorskla Kharkiv, në “Loro Boriçi”.

Në duelin e vlefshëm për “play off”-in e Champions League, vajzat e Vllaznisë janë optimiste për një rezultat pozitiv.

Në sfidën e parë, shkodranët treguan më shumë forcë dhe prodhuan më shumë raste, ndonëse në fund të 90-minutëshit gjithçka përfundoi me rezultatin e barabartë 1-1.

Vllaznia-Vorskla Kharkiv luhet sot, në orën 16:00, në stadiumin “Loro Boriçi”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts