Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëSpahia, në një takim me përfaqësues të Departamentit Amerikan të Shtetit, si...

Spahia, në një takim me përfaqësues të Departamentit Amerikan të Shtetit, si dhe me përfaqësues të Forcave te Armatosura të RSH

-

Kryetari i Bashkise Shkoder, Bardh Spahia, ka zhvilluar një takim me përfaqësues të Departamentit Amerikan të Shtetit, Jeffrey Ingram si dhe me përfaqësues të Forcave te Armatosura të RSH.

Postimi i plote:

Ne një takim me përfaqësues të Departamentit Amerikan të Shtetit, Jeffrey Ingram si dhe me përfaqësues të Forcave te Armatosura të RSH,
Kolonel Altin Gjetaj Major Edison Kaja, diskutuam në lidhje me një projekt të përbashkët midis Bashkisë së Shkodrës, Ministrisë së Mbrojtjes dhe Ambasadës Amerikane, i cili do të nisë së shpejti nga zbatimi.

Bashkëpunimi në fushën ushtarake midis Shqipërisë dhe SHBA është një histori suksesi, mjaft intensive dhe shumë dimensionale

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts