Saturday, March 2, 2024
HomePolitikëRamën: Harxhon 4 mln euro për një instalacion që nuk i hyn...

Ramën: Harxhon 4 mln euro për një instalacion që nuk i hyn në punë as dreqit

-

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili me anë të një deklarate për mediat ka thënë se Mali i Zi dhe Maqedonia kanë vendosur të mos marrin pjesë në festivalin e këngës EuroVision për të kuryser shpenzimet, ndërsa e krahasoi këtë veprim me qeverinë në vend.

Sipas tij në “Shqipëri po qeverisin hajdutët e ‘Rilindjes’ që harxhojnë 20 milionë euro për të monitoruar rrugët që janë copë-copë” dhe se po ndërtohen instalacione me vlerë 4 milionë euro që nuk i hyjnë në punë as dreqit në kryeministri”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts