Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëProtesta e pedagogëve, Berisha: Nderim për pedagogët dhe studentët, i dhanë përgjigjen...

Protesta e pedagogëve, Berisha: Nderim për pedagogët dhe studentët, i dhanë përgjigjen e merituar cinizmit të qeverisë hajdute

-

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha i ka dalë në mbështetje protestës së pedagogëve në të gjithë vendin.

Në një reagim në ‘Facebook’ Berisha thekson se greva e pedagogëve është një sukses, duke i dhënë sipas tij përgjigjen e merituar cinizmit të qeverisë.

REAGIMI I BERISHËS
Sukses i plotë i grevës së përgjithshme të Universiteteve të vendit!
Nderim për pedagoget, punonjësit dhe studentët e Universiteteve, që me thirrjen e sindikatave të tyre i dhanë përgjigjen më të merituar cinizmi, arrogancës dhe vjedhjeve të Edi Ramës dhe qeverise së tij hajdute! sb

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts