Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëRama sulmon sërish pedagogun: S’ka asnjë shans të merret seriozisht

Rama sulmon sërish pedagogun: S’ka asnjë shans të merret seriozisht

-

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish kreun e sindikatës së pedagogëve Sandër Kovaçi, duke e akuzuar se ka punuar si shiks në 1997 dhe se maskohet si sindikalist për të importuar zullumin e nongratave e të rublave në hapësirën universitare.Sipas tij, s’ka asnjë shans të merret seriozisht.

“Krenar që ka qenë shiks i kohës së zezë të 97-ës le të jetë sa të dojë, po një shiks i maskuar si sindikalist për të importuar zullumin e nongratave e të rublave në hapësirën universitare, s’ka asnjë shans të merret seriozisht në kërkesat e tij fyese për këtë situatë lufte!”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts