Friday, January 27, 2023
HomePolitikë“Primaret, risi bashkuese në PD!”, Tritan Sehu: Rrëzimi i regjimit, vullnet i...

“Primaret, risi bashkuese në PD!”, Tritan Sehu: Rrëzimi i regjimit, vullnet i të gjithë shqiptarëve

-

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu në një takim të mbajtur sot në qytetin e  Përmetit me drejtuesit kryesore të degëve të PD të Qarkut, ka deklaruar se “Primaret” janë  një risi për bashkimin e partisë.

Shehu u shpreh se të gjithë të bashkuar do të arrijnë të kenë sukses të plotë në rrëzimin e këtij regjimi, duke e quajtur një qëllim të tillë vullnet jo vetëm i simpatizantëve të PD por edhe të të gjithë shqiptarëve.

Postimi i plotë:

Permet.

 

 

“Primaret”, nje risi bashkuese dhe demokratike ne PD!

Ishte nje takim optimist e produktiv sot ne Permet, bashke bisedimi me drejtuesit kryesore te degeve te PD te Qarkut.

U shpreh vecanerisht vendosmeria dhe vullneti per te realizuar ne menyre korrekte e gjithe perfshirese kete proces kaq te rendesishem.

Si parathenie kjo e betejave te ardheshme politike e elektorale.

Te gjithe se bashku do tja dalim me sukses te plote.

Ky rregjim duhet permbysur.

Ky eshte vullneti i pa lekundur jo vetem i antareve e simpatizanteve te PD, por dhe i popullesise ne pergjithesi.

Te gjithe duhet ta ndjejme vehten dhe te perfshihemi ne kete proces jetesor me vendin!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts