Sunday, April 21, 2024
HomePolitikëMeta në takim me anëtarë të rinj të PL, ndan fotot dhe...

Meta në takim me anëtarë të rinj të PL, ndan fotot dhe mesazhin për ta: Shqipëria u përket të rinjve

-

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka zhvilluar sot një takim me anëtarë të rinj të PL.

Në Facebook, Meta krahas disa fotove nga takimi, shprehet se Shqipëria u përket të rinjve.

“Çdo të diel me të rinjtë! Kënaqësi që së bashku me Kryetaren e LRI, Floida Kërpaçin të takonim dhe dëgjonim anëtarë të rinj të Partisë së Lirisë. Shqipëria u përket të rinjve!”, shkruan Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts