Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëRama takim me Presidentin e Emirateve të Bashkuara, ja për çfarë u...

Rama takim me Presidentin e Emirateve të Bashkuara, ja për çfarë u bisedua…

-

 

Kryeministri Edi Rama, këtë të martë ndodhet në Emiratet e Bashkuara Arabe, ku është pritur nga Presidenti Mohamed bin Zayed Al Nahyan.

Përmes një postimi në facebook, Rama shkruan se bisedat u fokusuan për bashkëpunime në fushën e energjisë, turizmit, sigurisë dhe mbrojtjes kibernetike.

”Në Pallatin Mbretëror me mikun e çmuar, Presidentin e Emirateve të Bashkuara, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, për ecurinë e projekteve të bashkëpunimit në fushën e energjisë, turizmit, sigurisë dhe mbrojtjes kibernetike”,-shkruan Rama në facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts