Thursday, November 30, 2023
HomePolitikëKush janë 33 kandidatët në garë për anëtarë të Kryesisë së PL

Kush janë 33 kandidatët në garë për anëtarë të Kryesisë së PL

-

Partia e Lirisë do të zgjedhë sot Kryesinë e re të saj. 

Gjithashtu, anëtarët e Komitetit Drejtues Kombëtar do të zgjedhin edhe zëvendëskryetarin e forcës politike, Sekretarin e Përgjithshëm dhe nënkryetarët.

Për Kryesinë e re, janë 33 emra teksa anëtarët e Partisë së Lirisë do të zgjedhin 22 prej tyre. 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts