Saturday, March 2, 2024
HomePolitikëRama: Së shpejti hapet spitali Infektiv në QSUT, i rindërtuar nga pranvera...

Rama: Së shpejti hapet spitali Infektiv në QSUT, i rindërtuar nga pranvera në vjeshtë

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga spitali Infektiv në QSUT, i cili u rindërtuar brenda vitit dhe do të hapet së shpejti.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me Spitalin e ri të Sëmundjeve Infektive pranë QSUT, rindërtuar nga pranvera në vjeshtë e tanimë gati të hapë dyert pas pak ditësh, ju uroj një ditë të mbarë

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts