Saturday, January 28, 2023
HomePolitikëHackerat iranianë publikojnë emrat dhe listën e agjentëve shqiptarë

Hackerat iranianë publikojnë emrat dhe listën e agjentëve shqiptarë

-

Nuk ndalojnë iranianët. Ata paskan marrë gjithçka nga shteti shqiptar.

Hackerat iranianë të cilët sulmuan portalet shtetërore dhe morën të dhënat, kanë publikuar edhe listën e punonjësve të SHISH.

Lista përmban emrat, ndërsa pjesë e të dhënave janë email-et dhe numrat e telefonit.

Emrat e punonjësve dhe agjentëve të SHISH janë publikuar në grupin e telegram të Homeland Justice.

Skandali i sulmit kibernetik sa vjen dhe merr përmasa të mëdha.

Hackerat kanë marrë gjithçka dhe disponojnë çdo informacion rreth shtetit shqiptar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts