Friday, January 27, 2023
HomeKronikaHumbi betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta punonjësi i Univeristetit...

Humbi betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta punonjësi i Univeristetit të Shkodrës

-

Ka humbur betejen me semundjen e rende, duke nderruar jete diten e sotme punonjesi i Universitetit ”Luigj Gurakuqi’, Jeton Kraja i cili prej vitesh luftonte me semundjen e rende.
Lajmin eshte bere i ditur ne rrjetin social ”Facebook” te Universiteti te Shkodres nga rektorja Suzana Golemi.
Postimi i plote
Të nderuar kolegë e miq,
Me hidhërim të thellë mësuam lajmin e ndarjes nga jeta të kolegut e mikut tonë z. Jeton Kraja.
I shprehim ngushëllimet më të thella familjes dhe të gjithë të afermve për këtë humbje të parakohshme.
Qoftë i përjetshëm kujtimi i tij!
Rektori
Prof.dr.Suzana Golemi

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts