Sunday, January 29, 2023
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, vranësira dhe reshje shiu

Moti për këtë të dielë, vranësira dhe reshje shiu

-

Kjo e dielë do të jetë me mot me kthjellime në perëndim dhe vranësira të pasuara nga reshje shiu dhe juglindje dhe verilindje. Temperaturat minimale parashikohen 7-12 gradë, temperaturat maksimale do të luhaten 14-17°C në veri, gjatë ditës do të jenë 21-23°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts