Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëKryeministri Rama: Me buxhetin e ri 2023, fishat e diabetit do të...

Kryeministri Rama: Me buxhetin e ri 2023, fishat e diabetit do të jenë falas

-

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar mëngjesin e sotëm se buxheti i ri 2023 parashikon dhënien e fishave të diabetit falas për të moshurit mbi 65 vjeç.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me lajmin e mirë se me #Buxhetin2023 fishat e diabetit do të jenë falas për të moshuarit mbi 65 vjeç duke u kursyer gjysheve dhe gjyshërve të paktën 1 pension mujor në vit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts