Friday, December 2, 2022
HomePolitikëAlibeaj i përgjigjet Ramës: Veç largimit, duhet të japësh llogari për abuzimet...

Alibeaj i përgjigjet Ramës: Veç largimit, duhet të japësh llogari për abuzimet pa fre me pasuritë e shqiptarëve!

-

Nëpërmjet një reagimi në Twitter, Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama për projektin për Portit të Durrësit.

Reagimi:

Përrallat me transformime të mëdha dhe investitorë strategjikë janë të njëjtat me ato që u thotë shqiptarëve për inceneratorët. Për gati 9 vjet Edi Rama u ka ofruar qytetarëve pallavra për investime ndërsa u ka vjedhur atyre pasurinë publike. Ua ka vjedhur duke ua bërë dhuratë miqve dhe klientëve të tij. Projekti i portit të Durrësit është dështimi dhe grabitja e radhës së kësaj qeverie që veç largimit i duhet të japë llogari dhe për abuzimet pa fre me pasuritë e shqiptarëve

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,591FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts