Friday, May 24, 2024
HomePolitikëKryeministri nxjerr pamjet: Hapet sot spitali Infektiv në QSUT

Kryeministri nxjerr pamjet: Hapet sot spitali Infektiv në QSUT

-

Kryeministri Edi Rama njofton se ditën e sotme hapet spitali Infektiv i rikonstruktur në QSUT.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me Spitalin e Ri të Sëmundjeve Infektive pranë QSUT, një tjetër pjesë e infrastrukturës së rilindur shëndetësore që sot i vihet në dispozicion publikut, ju uroj një ditë të mbarë

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts