Wednesday, July 17, 2024
HomeSportBlerja më e re e ekipit të Vllaznisë në basketboll ,Tavis...

Blerja më e re e ekipit të Vllaznisë në basketboll ,Tavis Pistol Smith

-

Tek Vllaznia e basketbollit, duket se ka shprese. Pas nisjes se sezonit me te gjitha ndeshjet humbje, ne krize financiare dhe ne krize per lojtare, kuqeblute futen serish ne merkato. Fale miqve te basketbollit, ekipit sot i eshte afruar edhe nje tjeter amerikan.

Postimi ne facebook:

New Signing
Mengjesin e dites se sotshme ka mberritur Shkoder blerja me e re e ekipit te “Vllaznise “ ,Tavis Pistol Smith .
Tavis luan ne pozicionin 1(pointguard) dhe do jete nje impuls i ri per permiresimin e rezultateve duke filluar qe nga ndeshja e te shtunes kunder ekipit te “Beselidhjes “

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts