Saturday, April 20, 2024
HomePolitikëKryeministri publikon pamjet nga Piramida e Tiranës: Do të jetë qendra më...

Kryeministri publikon pamjet nga Piramida e Tiranës: Do të jetë qendra më e madhe digjitale e Ballkanit

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me Piramidën e Tiranës, e cila po merr formën e konceptuar nga arkitekti i famshëm holandez, Winy Maas, për t’u bërë së shpejti qendra më e madhe digjitale e Ballkanit, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Rama në një postim në rrjetet sociale, ndërsa ka postuar edhe pamjet se si duket piramida aktualisht.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts