Friday, December 2, 2022
HomePolitikëMeta: Bashkimi i të rinjve është fuqi bërthamore!

Meta: Bashkimi i të rinjve është fuqi bërthamore!

-

 

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta shpërndarë në rrjetin social Facebook me të rinjtë e Lezhës dhe shkruan:

Bashkimi i të rinjve është fuqi bërthamore! Le t’u japim krahë dhe t’i mbështetim sa më shumë në mënyrë që Lezha dhe e gjithë Shqipëria të kenë më shumë gjallëri, më shumë shpresë dhe një të ardhme të shkëlqyer, ashtu siç të rinjtë shqiptarë e meritojnë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,591FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts