Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëSituata problematike nga moti i keq, Berisha niset drejt Shkodrës

Situata problematike nga moti i keq, Berisha niset drejt Shkodrës

-

Teksa situata në Shkodër është problematike për shkak të motit të keq, ku ka pasur dhe banesa të përmbytura, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha niset drejt këtij qyteti.

Lajmi është konfirmuar nga zyra e shtypit të PD-së.

“Për shkak të gjendjes emergjente ne vend, kryetari i PD Sali Berisha niset për Shkodër.”, thuhet në njoftim.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts