Thursday, June 13, 2024
HomePolitikëRama me foto në Kuvend, deputeti i PD-së i kundërpërgjigjet me disa...

Rama me foto në Kuvend, deputeti i PD-së i kundërpërgjigjet me disa pamje

-

Duket se të gjithë kanë qenë të përgatitur për këtë seancë, e cila konsiderohet si ndër më të shtrenjtat, pasi do të votohet projektbuxheti dhe marrëveshja për Portin e Durrësit.

Teksa Rama sulmonte opozitën, duke treguar dhe disa foto nga pamjet e Portit të Durrësit, ku tregonte dhe zona ku ka mbetje urbane, deputeti i PD-së, Dashnor Sula i është kundërpërgjigjur me një foto, ku shiheshin ministra të tij duke darkuar në restorantin luksoz të Nusretit në Dubai.

Rama e ka krahasuar me kanalet e ujërave të zeza opozitën.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts