Thursday, February 9, 2023
HomePolitikë28 Nentori/ Serbia uron Shqipërinë me rastin e festës së Pavarësisë...

28 Nentori/ Serbia uron Shqipërinë me rastin e festës së Pavarësisë…

-

 

Ministria e jashtme e Serbisë ka uruar vendin tonë për festën e Pavarësisë përmes një postimi në rrjetin social Twitter.

Në postim urohet ministria e Jashtme e vendit tonë dhe populli shqiptar, si dhe duke uruar shëndet, begati dhe paqe

“I dërgojmë urimet tona ministrisë së Jashtme të Shqipërisë dhe popullit të Shqipërisë, me rastin e festës së Pavarësisë, duke i uruar shëndet, begati dhe paqe.”

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,703FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts