Sunday, January 29, 2023
HomePolitikëKryeministri publikon logon e samitit BE-Ballkani Perëndimor: Ngjarje historike!

Kryeministri publikon logon e samitit BE-Ballkani Perëndimor: Ngjarje historike!

-

Kryeministri Edi Rama ka shpalosur mëngjesin e sotëm logon e samitit BE- Ballkani Perëndimor që do të mbahet më 6 dhjetor në Tiranë.

MIRËMËNGJES 😊
dhe me kënaqësinë e vendit mikpritës për herë të parë të Samitit BE-Ballkani Perëndimor, një ngjarje historike, me respektin për ne që të ardhmen e shohim në familjen e madhe europiane, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Rama në një postim në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts