Thursday, June 13, 2024
HomePolitikëEdi Rama: Hapet rruga e re drejt aeroportit “Nënë Tereza”

Edi Rama: Hapet rruga e re drejt aeroportit “Nënë Tereza”

-

 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me rrugën e re drejt aeroportit “Nënë Tereza”, e hapur prej ditës së djeshme për qarkullimin, që lehtëson lëvizjen e automjeteve dhe iu vjen në ndihmë banorëve të zonës, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Kryeministri Rama mëngjesin e sotëm në Facebook, ndërsa ka postuar edhe pamjet nga rruga e re.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts