Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëMeta firmos kontratën me të rinjtë: Shqipëria u përket ju, për një...

Meta firmos kontratën me të rinjtë: Shqipëria u përket ju, për një Shqipëri me të mirëarsimuar

-

 

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar pamje nga momenti i firmosjes së kontratës së Partisë së Lirisë me të rinjtë. 

PL mbajti këtë të shtunë konferencën me gjimnazistët në Tiranë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Meta u shpreh se kontrata e Partisë së Lirisë me të rinjtë, është për një Shqipëri që u përket të rinjve dhe që duan të ndërtojnë të ardhmen si qytetarë të lirë dhe dinjitozë.

“Kontrata e Lirisë me Rininë, për një Shqipëri që u përket të rinjve, për një Shqipëri me të rinj të mirëarsimuar, që duan ta ndërtojnë të ardhmen e tyre si qytetarë të lirë dhe dinjitozë!”, shprehet Meta.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts