Sunday, February 5, 2023
HomePolitikëAlimehmeti falënderon mbështetësit: Raundi i parë kaloi me balotazh, fillojmë përsëri nga...

Alimehmeti falënderon mbështetësit: Raundi i parë kaloi me balotazh, fillojmë përsëri nga puna

-

Në një status në “Facebook”, Ilir Alimehmeti ka falënderuar të gjithë mbështetësit e tij që votuan në Primare e zhvilluara në PD.

“Faleminderit të gjithë juve që më mbështetët, më votuat dhe më kualifikuat për raundin e dytë më 11 dhjetor 2022!”, shprehet ai.

Statusi:

Pas një gare të bukur dhe pozitive me kolegë demokratë të nderuar, raundi i parë kaloi me balotazh.

 

Faleminderit të gjithë juve që më mbështetët, më votuat dhe më kualifikuat për raundin e dytë më 11 dhjetor 2022!

 

Faleminderit shpirtit të bukur të të rinjve që m’u bënë krahë në çdo moment! Sonte pushojmë, nesër rifillojmë!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,696FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts