Saturday, February 4, 2023
HomePolitikëProtetuesit i afrohen bulevardit me pankarta "Edi Rama mafia"

Protetuesit i afrohen bulevardit me pankarta “Edi Rama mafia”

-

Me pankarta në duar qytetarët janë afruar tek barrierat e hekurit që ndalojnë hyrjen tek bulevardi “Dëshmorët e Kombit”

Në pankarta shkruhet: “Edi Rama mafia”   

Ndërkohë kryetari i PD-së Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ndodhen në selinë e PD-së, oborri i të cilit është mbushur me qytetarë protestues.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,695FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts