Wednesday, February 1, 2023
HomePolitikëBerisha takon ish-Presidentin kroat: Më dhunoi një informator policie

Berisha takon ish-Presidentin kroat: Më dhunoi një informator policie

-

Kreu i PD-së, Sali Berisha është shfaqur në publik dy ditë pas sulmit në protestën e opozitës, ndërsa priti në zyrën e tij ish-presidentin kroat, Stipe Mesiç, të cilin e informoi për zhvillimet e fundit në vend.

“Ai që më goditi është agjent i policisë kriminale dhe informator”, tha Berisha për ish-presidentin, ndërkohë që kryetari i PD shfaqet me syze, për shkak të dëmtimit me grusht.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,690FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts