Sunday, January 29, 2023
HomePolitikëAmbasadorja Kim për korrupsionin në vend: Presim më tepër arritje gjatë vitit...

Ambasadorja Kim për korrupsionin në vend: Presim më tepër arritje gjatë vitit 2023 nga SPAK

-

 

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka reaguar sërish mbi çështjet e korrupsionit dhe krimit të organizuar që shqetësojnë vendin tonë, pas editorialit të ditës së sotme.

Në një postim në Twitter, Kim ka vijuar mesazhet inkurajuese ndaj institucioneve shqiptare të drejtësisë, ndërsa shton se presin më shumë rezultate nga SPAK-u gjatë vitit 2023 duke vlerësuar atë se çfarë është arritur gjatë vitit 2022.

“Kënaqësi të shoh se si SPAK vlerësohet për arritjet e tij gjatë vitit 2022. Presim edhe më tepër arritje gjatë vitit 2023”, shkruan Kim në Twitter.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts