Sunday, January 29, 2023
HomePolitikë“Rama dhe banda e tij po pasurohen duke shfrytëzuar Durrësin”, Meta mesazh...

“Rama dhe banda e tij po pasurohen duke shfrytëzuar Durrësin”, Meta mesazh qytetarëve: Koha t’i japim fund

-

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka shpërndarë mëngjesin e sotëm një mesazh të shkëputur nga deklarata e tij e djeshme gjatë takimit me strukturat e Partisë në Durrës.

Meta thotë se Edi Rama dhe banda e tij po pasurohen nga shfrytëzimi që po i bëjnë Durrësit, ndërsa shton se ka ardhur koha që këtij akti t’i jepet fund.

“Ka ardhur koha t’i jepet fund shfrytëzimit të Durrësit për të pasuruar Edi Ramën dhe bandën e tij të “Rilindjes”. Qytetarët e Durrësit dhe të gjithë Shqipërisë meritojnë ndryshim dhe ndryshimi është i pashmangshëm!”, shprehet Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts