Friday, May 24, 2024
HomePolitikëMeta nxjerr foton me të rinjtë: Askush nuk mund të kufizojë ëndrrat...

Meta nxjerr foton me të rinjtë: Askush nuk mund të kufizojë ëndrrat e tyre

-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka risjellë në vëmendje dhe një herë mesazhin e tij për të të rinjtë që dha nga Konferenca Studentore e LRI-së.

Meta thekson se askush nuk mund të kufizojë ëndrrat e studentëve.

“Askush nuk mund të kufizojë ëndrrat e studentëve. Ata janë gëzimi dhe frymëzimi i Shqipërisë”, shkruan Meta, teksa ka postuar dhe një foto pranë të rinjtë të LRI-së.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts