Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëKryeministri Rama “zgjohet” në Bogë

Kryeministri Rama “zgjohet” në Bogë

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe mes natyrës së mrekullueshme të Bogës aty ku Kulla dhe Buni i Bajraktarit, mahnit këdo që shkel në ato anë, një sipërmarrje e bukur e njerëzve punëtorë si Gëzim Olaj, që besuan në mbështetjen e Skemave Kombëtare për zhvillimin e agroturizmit në veri të vendit, të cilat sot janë realitet falë politikave tona mbështetëse me fonde dhe lehtësi të veçanta fiskale, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan kryeministri Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ndërsa ndan edhe pamjet nga natyra fantastike e Bogës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts