Thursday, February 9, 2023
HomeAktualitetPas festave emigrantët kthehen në Greqi, radhë të gjata në Kakavijë

Pas festave emigrantët kthehen në Greqi, radhë të gjata në Kakavijë

-

Radhë të gjata janë krijuan në pikën kufitare të Kakavijës ditë e sotme.

Emigrantët shqiptarë pasi kanë shijuar festat e fundvitit në vend po rikthehen në Greqi në vendin ku jetojnë dhe punojnë.

Mësohet se pala shqiptare po punon me 5 sportele, 1 në hyrje dhe 4 në dalje për të shmangur fluksin. Gjatë 24 orëve të fundit në vend kanë hyrë 1247 persona dhe 157 mjete

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,703FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts