Sunday, January 29, 2023
HomeAktualitetKryeministri: Viti 2023 çelet me Spitalin e ri të sëmundjeve të brendshme...

Kryeministri: Viti 2023 çelet me Spitalin e ri të sëmundjeve të brendshme në QSUT

-

“Viti 2023 çelet me Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme në QSUT, e do të vijojmë punën për përfundimin e investimeve transformuese për sistemin shëndetësor, hapjen e kantiereve të reja nga veriu në jug dhe ofrimin e më shumë shërbimeve cilësore për qytetarët”, shkruan Kryeministri Edi Rama në Facebook, ku ka postuar edhe një video me punët e kryera në sistemin shëndetësor.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts