Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëBalluku pyetet për 400 mijë eurot e grabitura në banesën e ish-këshilltares...

Balluku pyetet për 400 mijë eurot e grabitura në banesën e ish-këshilltares në Kryeministri

-

Ministrja Belinda Balluku është pyetur sot gjatë konferencës së gazetarëve lidhur me supergrabitjen nga Rozeta Dobi në banesën e ish-shefes së kabinetit të ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj, Alda Klosi.

Ajo tha se është shumë e zënë dhe ka pak kohë për fëmijët e saj, dhe se nuk merret me këto lajme. Balluku thotë se nuk e njeh personin në fjalë, ndërsa shtoi se i bën thirrje drejtësisë të veprojë.

“Jam shumë e zënë dhe me del pak kohë të shikoj me fëmijët e mi e jo më me lajme e të di kush është ish-shefja e paraardhësit tim.. Dua t’ju kujtoj një fakt që PS dhe Rama janë iniciatorë dhe udhëheqësit të reformës në drejtësi. I bëjmë thirrje drejtësisë të bëjë punën e vet pa dëgjuar askënd”, tha ajo.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts