Tuesday, January 31, 2023
HomeAktualitetRama: Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin, pritet të realizohet plotësisht...

Rama: Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin, pritet të realizohet plotësisht deri në pranverë

-

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e nis me lajmin se Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin, pritet të realizohet plotësisht deri në pranverë

”MIRËMËNGJES dhe me një tjetër pjesë të munguar të Rrugës së Kombit, Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin që pritet të realizohet plotësisht deri në pranverë, me një arkitekturë e strukturë të veçantë prej çeliku varur në 310 metër gjatësi, ju uroj të diel të mbarë”,-shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,687FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts