Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetKryetari i bashkise Bardh Spahia bashkohet në dhimbjen e popullit turk e...

Kryetari i bashkise Bardh Spahia bashkohet në dhimbjen e popullit turk e atij sirian

-

Termeti shkatërrimtar në disa qytete të Turqisë Juglindore na ka tronditur të gjithëve.

Bashkohem në dhimbjen e popullit turk e atij sirian dhe lutem për jetët e humbura, ndërsa uroj shërim të shpejtë për të lënduarit. Solidaritet, kurajo e forcë për të përballuar pasojat e kësaj goditjeje të rëndë. Populli i Shkodrës dhe Shqipërisë i gjendet pranë Turqisë në këto momente të vështira.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts