Thursday, March 23, 2023
HomeAktualitetVeliaj: Krenar për secilin prej 53 trupave shqiptare të kërkim-shpëtimit në Turqi

Veliaj: Krenar për secilin prej 53 trupave shqiptare të kërkim-shpëtimit në Turqi

-

Krenar për secilin prej 53 trupave shqiptare të kërkim-shpëtimit dhe ndihmës shëndetësore të cilët kanë mbërritur në Turqi, për të ndihmuar miqtë tanë në misionin e vështirë të përballimit të pasojave të tërmetit tragjik“, shkruan kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ndërsa ndan edhe pamjet nga skuadra shqiptare në Turqi.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,745FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts