Wednesday, March 29, 2023
HomePolitikëKryeministri “zgjohet” në Lezhë

Kryeministri “zgjohet” në Lezhë

-

MIRËMËNGJES 
dhe me projektin për transformimin e Spitalit Rajonal të Lezhës, që i bashkohet ndërtimit të Spitalit të Kurbinit dhe rindërtimit të Spitalit të Mirditës, duke finalizuar investimet për shërbimin spitalor me standardet më të mira për të gjithë qarkun e Lezhës, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook, ndërsa ndan edhe pamjet nga projekti.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts