Thursday, March 30, 2023
HomePolitikëRama e kalon fundjavën me familjen në Prizren: Historia e shqiptaria bashkëjetojnë...

Rama e kalon fundjavën me familjen në Prizren: Historia e shqiptaria bashkëjetojnë në ajrin që thith

-

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar një foto me familjen e tij në rrjetet sociale nga Prizreni ditën e sotme.

Ai shkruan se Prizreni të jep përherë një kënaqësi të posaçme; historia e shqiptaria bashkëjetojnë në ajrin që thith dhe njerëzit kanë një energji shumë të mirë.

Rama: Prizreni të jep përherë një kënaqësi të posaçme; historia e shqiptaria bashkëjetojnë në ajrin që thith dhe njerëzit kanë një energji shumë të mirë ngado i hedh sytë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,757FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts