Wednesday, July 17, 2024
HomeAktualitetKryeministri “zgjohet” në veri të vendit

Kryeministri “zgjohet” në veri të vendit

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me një tjetër projekt gati për të nisur nga puna për lehtësimin dhe modernizimin e shërbimeve të transportit rrugor për tre bashkitë veriore Kukës, Tropojë dhe Has, ju uroj një javë të mbarë“, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook, ku ka ndarë edhe pamjet nga ky projekt për veriun e vendit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts