Monday, March 27, 2023
HomePolitikëTension jashtë Kuvendit, protestuesit tentojnë të çajnë kordonin, hidhen flakadanë e kapsolla

Tension jashtë Kuvendit, protestuesit tentojnë të çajnë kordonin, hidhen flakadanë e kapsolla

-

 

Tensionohet situata në ambientet e jashtme të Kuvendit. Protestuesit kanë tentuar të çajnë kordonin e policisë, ndërsa janë hedhur edhe flakadanë në drejtim të efektivëve dhe kapsolla.

Ndërkohë disa deputetë të opozitës që nuk u lejuan të futen në Kuvend, pasi rezultojë të përjashtuar nga seancat plenare për 10 ditë, ndërsa janë bashkuar me protestuesit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts