Saturday, March 25, 2023
HomeAktualitetTë afërmit e viktimave të 21 janarit depozitojnë një kallëzim të ri...

Të afërmit e viktimave të 21 janarit depozitojnë një kallëzim të ri në SPAK

-

Të afërm të viktimave të 21 janarit kanë bërë një kallëzim të ri në SPAK.

Bëhet me dije se kanë qënë të afërm të të nderit Hekuran Deda, Faik Myrtaj dhe Aleks Nikaj që kanë depozituar sot një kallëzim të ri.

Ky kallëzim vjen një javë pasi SPAK shpalli moskopetencë për kallëzimin e PS-së dhe Ministrisë së Drejtësisë.

Së bashku me familjarët e viktimave ndodhet dhe deputeti i PS Taulant Balla.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts