Wednesday, July 17, 2024
HomePolitikëRama jep lajmin e mirë: Fishat e diabetit tashmë garantohen falas për...

Rama jep lajmin e mirë: Fishat e diabetit tashmë garantohen falas për të moshuarit mbi 65 vjeç

-

Mëngjesin e kësaj të premteje, kryeministri Edi Rama e ka nisur me një lajm të mirë që prek të moshuarit mbi 65-vjeç. Sipas kreut të qeverisë, ata do të përfitojnë FALAS fishat e diabetit.

”MIRËMËNGJES dhe me lajmin e mirë se fishat e diabetit tashmë garantohen FALAS për të moshuarit mbi 65 vjeç, duke u kursyer gjysheve dhe gjyshërve të paktën 1 pension mujor në vit, ju uroj një ditë të mbarë”,-shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts