Wednesday, July 17, 2024
HomePolitikëNikolla uron festën e Ditës së Verës

Nikolla uron festën e Ditës së Verës

-

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla iu është bashkuar urimeve për festën e Ditës së Verës.

Në një mesazh në Nikolla thekson rëndësinë e ndihmës ndaj të moshuarve apo dhe mundja e së keqes.

“Erdhi Dita e Verës!

Gëzimi i afrimit të stinës së bukur shtohet kur bashkarisht sfidojmë vështirësitë, duam më shumë njeri-tjetrin, u përkushtohemi fëmijëve, mbështesim të moshuarit, ndihmojmë nevojtarët, mundim të keqen, lehtësojmë triumfin e të mirës dhe jetojmë në paqe me njeri-tjetrin, njerëzit që na rrethojnë dhe natyrën.
Ju uroj të gjithëve një stinë të bukur, plot jetë e gëzime!”, pohon në urimin e saj Nikolla.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts