Friday, March 24, 2023
HomeAktualitetPelegrinazhi në Kishën e Laçit nis me tragjedi, e moshuara bie nga...

Pelegrinazhi në Kishën e Laçit nis me tragjedi, e moshuara bie nga shkëmbi

-

Pelegrinazhi në Kishën e Shën Ndout në Laç nisi me tragjedi në të martën e parë të saj. Një e moshuar humbi jetën pasi ra nga një lartësi ku po ndizte qirinj.

E moshuara ishte kapur për një gurë dhe në një moment ka rrëshqitur duke rënë për tokë.

Pavarësisht dhënies së ndihmës së parë, gruaja, rreth të 60-ve, nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts